
Film+diner Como agua para chocolate
Film and dinner
Como agua para chocolate is een Mexicaanse klassieke eetfilm die je onmogelijk kunt zien ZONDER erbij te eten. Het verhaal is ook bekend onder de naam ‘Rode rozen en tortilla’s’, een roman van Laura Esquivel uit 1989. Het was een bestseller, onder meer omdat ieder hoofdstuk in de roman werd geïntroduceerd met een recept. De film is in 1992 gemaakt door de man van de schrijfster. Het verhaal speelt zich af rond de Mexicaanse revolutie in 1910 in een familie die door een tyrannieke moeder wordt geleid. Dochter Tita heeft een gebroken hart en kookt met al haar emoties. Dat blijkt ze in haar eten over te brengen want iedereen die van haar eten proeft, voelt namelijk dezelfde emoties.
Een heerlijk ouderwetse romantische film, waar liefde, passie en verdriet worden vertaald naar overheerlijke Mexicaanse gerechten. De film is Spaans gesproken en Nederlands ondertiteld.

Menu
Pan de navidad
Toast met sardine en chorizo
(Vegetarisch: pompoen en rooktofu)
Amuse van bruidstaart
Kwartelfilet met puree van kastanje, druif en anijs met rozenblaadjes
(Vegetarisch: Portobello)
Mini-tortilla met kalkoen, mole en quesa fresca
(Vegetarisch: vegetarische kipstuckjes)
Ossenstaartbouillon
(Vega: miso-soep)
Met vegetarisch gehakt gevulde pepers
met walnotensaus en granaatappelpitten
Vers fruit
Allergens
A vegetarian alternative is possible, please indicate this as a comment when ordering.
NB If you have a food allergy, check whether the menu is suitable. Mail before you order if there are any adjustments to the menu.